Мақсаты: Тоңазытқыш
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Биіктігі, мм: 1997
Ені, мм: 495
Тереңдігі, мм: 634
Бренд: Ақылды
Үлгі: 360
Өндіруші: Frigoglass
Ішкі көлем: 0.33
Суықтың түрі: Кіріктірілген
Экспозициялық алаң, м2: 0.32
Нысан форматы: ЖҚС, Гипермаркет, Үй жанындағы дүкен, Минимаркет, Азық-түлік желілері, Супермаркет
Биіктігі, мм: 1997
Ені, мм: 495
Тереңдігі, мм: 634
Бренд: Ақылды
Үлгі: 360
Өндіруші: Frigoglass
Ішкі көлем: 0.33
Суықтың түрі: Кіріктірілген
Экспозициялық алаң, м2: 0.32
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Өндіруші ел | Грекия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 5 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 634 мм |
| Ені | 495 мм |
| Биіктігі | 1997 мм |
| Салмақ | 78 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
