Жабдық түрі: жылу
Ұзындығы, мм: 997
Ені, мм: 799
Биіктігі, мм: 790
Таза салмағы (кг): 120
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiMP
Электр қуаты (кВТ): 10.4
Тегтер: Арнайы ұсыныс
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 997 мм |
| Жалпы ені | 799 мм |
| Жалпы биіктігі | 790 мм |
| Салмақ | 120 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
