FlexiCombi Team MagicPilot 10.1-6.1 DKECOD115-615 комбайнының MKN бу комбайны
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Жабдық түрі: жылу
Ұзындығы, мм: 997
Ені, мм: 799
Биіктігі, мм: 1900
Таза салмағы (кг): 282
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6+10
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiMP
Электр қуаты (кВТ): 23.8
Ұзындығы, мм: 997
Ені, мм: 799
Биіктігі, мм: 1900
Таза салмағы (кг): 282
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6+10
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiMP
Электр қуаты (кВТ): 23.8
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 997 мм |
| Жалпы ені | 799 мм |
| Жалпы биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 282 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



