MKN FlexiCombi Classic 6.1 FKECOD615C қол душы бар бу конвектоматы
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
жабдық түрі: жылу
Ұзындығы, мм: 997
Ені, мм: 799
Биіктігі, мм: 790
Таза салмағы (кг): 130
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiClassic
Электр қуаты (кВТ): 10.4
Ұзындығы, мм: 997
Ені, мм: 799
Биіктігі, мм: 790
Таза салмағы (кг): 130
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiClassic
Электр қуаты (кВТ): 10.4
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 997 мм |
| Жалпы ені | 799 мм |
| Жалпы биіктігі | 790 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



