Жабдық түрі: жылу
Үлгі: SpaceCombi Team
Ұзындығы, мм: 550
Ені, мм: 860
Биіктігі, мм: 1815
Таза салмағы (кг): 175
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6+6
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiMP
Электр қуаты (кВТ): 15.6
Үлгі: SpaceCombi Team
Ұзындығы, мм: 550
Ені, мм: 860
Биіктігі, мм: 1815
Таза салмағы (кг): 175
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 6+6
Арбаны пайдалану: Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 380/50
Серия: FlexiCombiMP
Электр қуаты (кВТ): 15.6
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 550 мм |
| Жалпы ені | 860 мм |
| Жалпы биіктігі | 1815 мм |
| Салмақ | 175 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
