Жабдық түрі: жылу
Ұзындығы, мм: 1075
Ені, мм: 813
Биіктігі, мм:1960
Таза салмағы (кг): 307
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 20
Арбаны пайдалану: Иә
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 220/50
Серия: FlexiCombiMP
Жылу қуаты (кВТ): 36
Электр қуаты (кВТ): 1
Ұзындығы, мм: 1075
Ені, мм: 813
Биіктігі, мм:1960
Таза салмағы (кг): 307
Есік: бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны: 20
Арбаны пайдалану: Иә
Пайдаланылатын түгендеу: GN1/1
Желі кернеуі (В/Гц): 220/50
Серия: FlexiCombiMP
Жылу қуаты (кВТ): 36
Электр қуаты (кВТ): 1
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1075 мм |
| Жалпы ені | 813 мм |
| Жалпы биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 307 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
