Жабдық түрі - жылу
Ұзындығы, мм - 550
Ені, мм - 611
Биіктігі, мм - 784
Таза салмағы (кг) - 68
Есік - бекеттің оң жақ есігі.
Деңгейлер саны - 6
Арбаны пайдалану - Жоқ
Пайдаланылатын түгендеу - GN2/3
Желі кернеуі (В/Гц) - 380/50
Серия - Junior
Электр қуаты (кВТ) - 5.2
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MKN |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 2/3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 550 мм |
| Жалпы ені | 611 мм |
| Жалпы биіктігі | 784 мм |
| Салмақ | 68 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
