артикул нөмірі - DX0500PS
максималды жүктеме - 20 кг етке дейін
корпус - күңгірт қара, ұнтақпен қапталған
есік - Тот баспайтын болат
ішкі өлшемдері - 71,2 х 49,0 х 43,7 см.
сыртқы өлшемдері - 90,5 х 60,0 х 61,0 см.
брутто/нетто көлемі - 155/134 л
бос салмағы - шамамен 48 кг
smartaging® — Иә
электрондық температуралық диапазон - 0°С-тан +30°С-қа дейін
humicontrol® - 40%-дан 90%-ға дейін
ішкі жарықтандыру — DX LED Premium жарық панелі
тұтынылатын қуат - ~1,0 кВТ/сағ/24 сағ.
желіге қосылу - 220-240 В / 2 А / 50 Гц. АҚШ үшін біздің құрылғылар 115В/ 60Гц кернеуде де қол жетімді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dry Ager |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 48 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 437 мм |
| Биіктігі | 712 мм |
| Негізгі | |
| Жабдық түрі | Тоңазытқыш шкаф |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 950 000 ₸





