| Габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 990*650* 1870 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 1000*1040* 2100 |
| Таза/брутто салмағы, кг | 137/183 |
| Кесетін табақтың өлшемдері, мм | 3135*20 |
| Кесу жолағының жылдамдығы, м/с | 20 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1,8 |
| Кесудің максималды биіктігі, мм | 375 |
| Жиынтықтағы полотнолар саны | 5 |
| Араның корпусы мен аяқтары | алюминий |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ижица |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 990 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 1870 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 13 шілде 2026
