| Габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 790*650* 1690 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 560*620* 1000 |
| Таза/брутто салмағы, кг | 87/59 |
| Кесетін табақтың өлшемдері, мм | 2345*14 |
| Кесу жолағының жылдамдығы, м/с | 16 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1.8 |
| Кесудің максималды биіктігі, мм | 250 |
| Жиынтықтағы полотнолар саны | 5 |
| Кесте өлшемі | 650*475 |
| Кесудің ең аз қалыңдығы, мм | 10 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ижица |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 790 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 1690 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 13 шілде 2026
