| Габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 540*570* 915 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер (Ш*Г*В, мм) | 560*620* 1000 |
| Таза/брутто салмағы, кг | 55/59 |
| Кесетін табақтың өлшемдері (мм) | 1570*16 |
| Кесу жолағының жылдамдығы, м/с | 15 |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 1,1 |
| Кесудің максималды биіктігі, мм | 180 |
| Жиынтықтағы полотнолар саны | 5 |
| Қозғалмайтын үстел | 1 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ижица |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 915 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 13 шілде 2026
