

Сенсорлық панелі бар Ижица-Z115 ыстықтай ыстауға арналған термокамера
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Салмағы (КГ) | 300 |
| Ені (М) | 1,24 |
| Тереңдігі (М) | 1,02 |
| Биіктігі (М) | 1,82 |
| Қуатты тұтыну (кВТ/сағ) | 4 кВТ/сағ |
| Қосылу (кВТ) | 380/220В, 9 кВТ |
| Жұмыс режимдері | ыстықтай ыстау, бумен пісіру, пісіру |
| Автоматтандыру дәрежесі | жартылай автомат |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ижица |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түтін шығаратын жабдықтың түрі | Ыстықтай ыстауға арналған |
| Басқару | Жартылай автоматты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1020 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1820 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



