Rimini L7 салқындатылатын сырғанақ
Температуралық режимді қатаң сақтау. Көлем ішіндегі тербелістер 1-2 ⁰С.
Ауа ағындарының оңтайлы таралуы.
Пайдалы алаңның максимумы.
Сырғыманы BOX жиынтықтамасында (бөлшектелген түрде) сатып алуға болады, бұл тасымалдау шығындарын үнемдеуге мүмкіндік береді.
Жүктеуге арналған ойықтың биіктігі 1750 мм - бұл аналогтар арасындағы ең жақсы көрсеткіштердің бірі. Осының арқасында сөрелердің қосымша деңгейін қосуға болады.
Контроллер сырғанақтың қалқасына орнатылған.
Температуралық режимдер:
- жемісті +4...+6;
- гастрономиялық +2...+4;
- ет/балық 0...+2.
Жинақтау:
* бүйір қабырғалары бітеу;
* аспалы сөрелердің 5 деңгейі (тереңдігі 40 см);
* ашық типті;
* таңдау үшін түс.
Өлшемдері (мм): 1010х700х1970
Агрегат 3 нұсқа:
1) FRASCOLD (Италия) л жартылай герметикалық поршенді компрессор базасында электр қалқанымен жиынтықта - 2 105 000 тг;
2) INVOTECH (ҚХР) герметикалық спиральді компрессор базасында электр қалқаны бар жиынтықта - 1 650 000 тг;
3) Tecumseh герметикалық поршенді компрессор базасында (Еуропа) электр қалқанымен жиынтықта - 1 725 000 тг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Секциялар саны | 10 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1010 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1970 мм |
| Салмақ | 96 кг |
- Бағасы: 5 550 000 ₸





