Сыртқы өлшемі (см): 120*68*210
Көлемі (л): 1100
Қуаты (Вт): 600
Салқындату түрі: Ауа
Жібіту түрі: Автоматты/электрмен жылыту
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Динамикалық салқындатумен
Компрессор: 1
Температура: -5 ~ 5 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/ 50 ~ 60Гц
Салмағы: 140 кг
Көлемі (л): 1100
Қуаты (Вт): 600
Салқындату түрі: Ауа
Жібіту түрі: Автоматты/электрмен жылыту
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Динамикалық салқындатумен
Компрессор: 1
Температура: -5 ~ 5 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/ 50 ~ 60Гц
Салмағы: 140 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 2100 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмақ | 140 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 6 д. (дана) |
| Есік материалы | Шыны |
| Авто-мұздату | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 600 000 ₸






