Сыртқы өлшемі (см): 120*68*210
Көлемі (л): 1100
Қуаты (Вт): 400
Салқындату түрі: Тікелей салқындату + желдеткіш
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Статикалық салқындатумен
Компрессор: 1
Температура: -5 ~ 5 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/50 ~ 60Гц
Салмағы: 110 кг
Көлемі (л): 1100
Қуаты (Вт): 400
Салқындату түрі: Тікелей салқындату + желдеткіш
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Статикалық салқындатумен
Компрессор: 1
Температура: -5 ~ 5 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/50 ~ 60Гц
Салмағы: 110 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмақ | 110 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 565 000 ₸





