Сыртқы өлшемі (см): 180*60*200
Көлемі (Л): 1350
Қуаты (Вт): 400
Салқындату түрі: Ауа
Жібіту түрі: Автоматты
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 1
Температура: 2 ~ 8 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/50 ~ 60Гц
Салмағы: 175 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ені | 1800 мм |
| Салмақ | 175 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 12 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Авто-мұздату | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 695 000 ₸



