Сыртқы өлшемі (см): 250*72*192
Көлемі (Л): 2000
Қуаты (Вт): 480
Салқындату түрі: Ауа
Жібіту түрі: Автоматты
Термостатты басқару: Электрондық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 2
Температура: 2 ~ 8 ℃
Кернеуі: 220 ~ 240В/50 ~ 60Гц
Салмағы: 229 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Byron |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Етке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 720 мм |
| Биіктігі | 1920 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік материалы | Шыны |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 250 000 ₸



