Тоңазытқыш шкаф-витрина RKS Cold SC-650
Сыртқы өлшемдері: 120*55*196 қараңыз
Көлемі: 650 л
Қуаты: 370 Вт
Салқындату түрі: Ауамен салқындату
Жібіту түрі: Автоматты
Термостатты басқару: Сандық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 1
Температура: 2~8 ℃
Кернеу: 1 фаза 220В/50Гц
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 135 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 385 000 ₸



