Тоңазытқыш шкаф-витрина RKS Cold SC-300
Сыртқы өлшемдері: 60*55*195 қараңыз
Көлемі: 300 л
Қуаты: 120 Вт
Салқындату түрі: Тікелей салқындату
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Қолмен
Хладагент: R600a
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 1
Температура: 2~8 ℃
Кернеу: 1 фаза 220В/50Гц
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 300 л |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Есіктер саны | 1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Салмақ | 55 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 185 000 ₸



