Мини-бонета кеудеге арналған мұздатқыш RKS Cold BD-580-15 сұр
Сыртқы өлшемдері: 150*77*86 қараңыз
Көлемі: 500 л
Қуаты: 280 Вт
Салқындату түрі: Тікелей
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Электрондық
Хладагент: R290a/80 г
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 1
Температура: ≤ -18 ℃
Кернеуі: 220В/50Гц
ЖҰМСАҚ БАЛМҰЗДАҚҚА ЖАРАЙДЫ
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1850 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 355 000 ₸




