Терең мұздатқыш мұздатқыш камера (шоктық, -45С)
Сыртқы өлшемдері: 96*64*88 қараңыз
Көлемі: 178 л
Қуаты: 300 Вт
Салқындату түрі: Тікелей салқындату
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Сандық
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 1
Температура: ≤ -45 ℃
Кернеу: 1 фаза 220В/50Гц
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 3 |
| Жалпы көлем | 590 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 550 000 ₸





