Мұздатқыш камера
Ыңғайлы үлкен сандық қос соқыр металл қақпақпен. Қос қақпақ температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтынуды азайта отырып, кеуде қуысының қажетті бөлігіне оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Кеудеге арналған мұздатқыштың іші бөлінбейді, бұл үлкенді-кішілі азық-түліктерді ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді.
Сыртқы өлшемдері: 252*91*87 қараңыз
Көлемі: 1100 л
Қуаты: 380 Вт
Салқындату түрі: Тікелей салқындату
Жібіту түрі: Қолмен
Термостатты басқару: Қолмен
Салқындатқыш: R290
Конденсатор: Желдеткішпен салқындатылады
Компрессор: 2 дана.
Температура: ≤-18 ℃
Кернеу: 1 фаза 220В/50Гц
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 640 мм |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2.5 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 3 |
| Жалпы көлем | 590 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 555 000 ₸






