Өлшемдері: 1670*600*1980
Көлемі: 800 л
1. Салқындату жүйесі: ауамен салқындату.
2.Компрессор/кернеу: SECOP/WANBAO, 220-230В/50-60Гц, 110-120В/60Гц
3.Ақ, көк немесе сары жарықдиодты шам
4. Қара корпус және толық экранды баспа әйнегі.
5. Дөңгелек: 4 дана.
6.Сандық температура реттегіші
7. Суды буландыратын автоматты құрылғы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Камералар саны | 3 |
| Жалпы көлемі | 1400 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | көп есікті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1980 мм |
| Ені | 1670 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Салмақ | 175 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 755 000 ₸








