Өлшемдері: 198×110х580
Көлемі: 730 л
Салмағы: 120 кг
1. Температура: 0-10 ℃.
2. Салқындату жүйесі; Ауамен салқындату
3.Компрессор/кернеу: SECOP/WANBAO, 220-230В/50-60Гц, 110-120В/60Гц
4.Жарықдиодты шамдармен және сөрелермен
5. Дөңгелек: 4 дана.
6. Шыны есік
7.Сандық температура реттегіші
8. Суды буландыратын автоматты құрылғы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 730 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 580 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Салмақ | 120 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 445 000 ₸






