Өлшемдері: 210х140х65
Көлемі: 1000 л
Салмағы: 156,5 кг
Температура: 0-10 ℃.
Салқындату жүйесі; Ауамен салқындату
Компрессор/кернеу: SECOP/WANBAO, 220-230В/50-60Гц, 110-120В/60Гц
Жарықдиодты шамдармен және сөрелермен
Доңғалақ: 4 дана.
Шыны есік
Сандық температура реттегіші
Суды буландыратын автоматты құрылғы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 1000 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 1400 мм |
| Салмақ | 156.5 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 545 000 ₸







