Габариттік өлшемдері, мм - 355х685х391
Салмағы, кг - 18
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 13.2
Номиналды кернеу, В - 400
Түрі - Ағынды
Су құбыры желісіндегі қысым, кПА - 0,5...6
Өнімділік, л/сағ - 100
Қайнайтын ыдыстың көлемі, л - 11
Суды қайнағанға дейін қыздыру уақыты, мин - 6
Қайнаған су жинағының сыйымдылығы, л - 6
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 13.2 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 355 мм |
| Биіктігі | 685 мм |
| Тереңдігі | 391 мм |
| Салмақ | 18 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 374 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
