Габариттік өлшемдері, мм - 840х1045х940
Салмағы, кг - 185
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 12
Номиналды кернеу, В - 400
Серия - 900
Температураны реттеу диапазоны, °С +20...+270
ТЭН-дер саны - 3
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Тостағанның түбінің ауданы, м2 - 0.47
Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты, мин - 15
Тостағанның номиналды сыйымдылығы, дм3 - 70
Таба тостағанының ішкі өлшемдері, мм - 712х616х188
- шойын тостаған;
- таба тостағанының өлшемдері 712х616х188 мм;
- тостағанның түбінің ауданы 0,47 м2;
- таба тостағанының көлемі 70 л;
- шойын тостаған жоғары жылу өткізгіштігінің арқасында пісіру кезінде және одан кейін жылуды сенімді ұстауға мүмкіндік береді ;
- тостағанды қыздыру ТЭН-ми, жылуды тостағанға біркелкі таратады;
- тостағанды көтеру және түсіру механизмі, бұл табаны тазалау және техникалық қызмет көрсету ыңғайлылығын қамтамасыз етеді;
- кез келген қалыпта бекітілетін табаның топсалы қақпағы;
- температураны автоматты түрде ұстап тұруға арналған термостат;
- температура +320 С-тан жоғары болған кезде авариялық термоқосқыш;
- қуыру бетінің температурасын +20-дан + 270 С-қа дейін бірқалыпты реттеу;
- 15 минут ішінде +230 С дейін қыздыру;
- ауа өткізгіш;
- габариттік өлшемдері 840х1045х940 мм;
- биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 1045 мм |
| Биіктігі | 940 мм |
| Салмақ | 185 кг |
- Бағасы: 1 407 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
