Габариттік өлшемдері, мм - 1202х1045х940
Салмағы, кг - 184
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 15
Номиналды кернеу, В - 400
Серия - 900
Температураны реттеу диапазоны, °С +20...+270
ТЭН-дер саны - 3
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
Тостағанның түбінің ауданы, м2 - 0.67
Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты, мин - 15
Тостағанның номиналды сыйымдылығы, дм - 150
Таба тостағанының ішкі өлшемдері, мм - 1100х630х238
- 900 серия;
- тұтас тартылған (дәнекерленген тігістерсіз) болат тостаған;
- тостағанның қалыңдығы 10 мм түбі жылудың біркелкі таралуын және сақталуын қамтамасыз етеді;
- таба тостағанының өлшемдері 1100х630х197 мм;
- тостағанның түбінің ауданы 0,67 м2;
- таба тостағанының көлемі 150 л;
- тостағанды көтеру және түсіру механизмі;
- қақпақты кез келген қалыпта бекіту;
- қуыру бетінің температурасын +20-дан +270 С-қа дейін бірқалыпты реттеу;
- 15 минутта 230 С дейін қыздыру;
- биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1202 мм |
| Ені | 1045 мм |
| Биіктігі | 940 мм |
| Салмақ | 184 кг |
- Бағасы: 1 817 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
