Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 7,5
Номиналды кернеу, 400-де
Ваннаның сыйымдылығы, дм3 19,7
Майды қыздыру уақыты +190 °C дейін, мин, 10-нан аспайды
Қуыру ваннасындағы майдың температурасын реттеу, °C +20...+190
Өнімнің максималды жүктемесі, кг, 1-ден аспайды
Себеттің өлшемдері, мм 320x225x130
Себеттер саны, дана 1
Габариттік өлшемдері, мм 400x750x475
Салмағы, кг 25
Номиналды кернеу, 400-де
Ваннаның сыйымдылығы, дм3 19,7
Майды қыздыру уақыты +190 °C дейін, мин, 10-нан аспайды
Қуыру ваннасындағы майдың температурасын реттеу, °C +20...+190
Өнімнің максималды жүктемесі, кг, 1-ден аспайды
Себеттің өлшемдері, мм 320x225x130
Себеттер саны, дана 1
Габариттік өлшемдері, мм 400x750x475
Салмағы, кг 25
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 7.5 Сейсенбі |
| Номиналды кернеу | 380 Жылы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 475 мм |
| Салмақ | 25 кг |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 571 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
