Габариттік өлшемдері, мм - 802x750x470
Салмағы, кг - 83
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ - 9
Номиналды кернеу, В - 400
Оттықтың өлшемдері, мм - 2x(393x650)
Оттықтардың бетіндегі жұмыс температурасы, °C, - 270 артық емес
Камераны қыздырғыштардың максималды температурасына дейін қыздыру уақыты, мин, 25-тен аспайды
Жабдық түрі - Контактілі өңдеу аппараттары
Серия - 700
Қуыру бетінің ауданы, м2 - 0.44
Қоректендіру түрі - Электр энергиясы
- жұмыс беті - болат;
- үстел үсті;
- тот баспайтын болаттан жасалған бүйір, алдыңғы және артқы беттер;
- 2 гофрленген болат беттері 2 х 393х650 мм;
- шойын беттерінің периметрі бойынша - майдың шашырауын болдырмайтын ернеу;
- қуыру бетінің температурасы + 30 С-тан + 270 С-қа дейін;
- артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры;
- май мен майды жинауға арналған 2 науа;
- үстелдік орындауда орнату үшін биіктігі бойынша реттелетін аяқтар;
- едендік орындаудағы төменгі МН-03 700 сериялы модульге орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 802 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 470 мм |
| Салмақ | 83 кг |
- Бағасы: 747 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
