Орнатылатын жоғарғы модульдердің модельдері АКО-40Н; ЭФК040/2Н; ЭФК40/1Н; ЭВК-40Н; ЭМК-40Н; РПК-40; ЭПК-27Н; КИП-27Н
Орнатылатын гастроэмкосттар саны GN 1/1, дана 1
Еденнен модульдің түбіне дейінгі биіктік, мм 100
Габариттік өлшемдері, мм 400x691x540
Салмағы, кг 15,7
Орнатылатын гастроэмкосттар саны GN 1/1, дана 1
Еденнен модульдің түбіне дейінгі биіктік, мм 100
Габариттік өлшемдері, мм 400x691x540
Салмағы, кг 15,7
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 691 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Салмақ | 15 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 100 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
