Орнатылатын КИП-47Н жоғарғы модульдерінің модельдері
Орнатылатын гастроэмкосттар саны GN 1/1, дана 2
Еденнен модульдің түбіне дейінгі биіктік, мм 110
Габариттік өлшемдері, мм 700x690x540
Салмағы, кг 20,1
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Ені | 690 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Салмақ | 20 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 117 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
