Орнатылатын жоғарғы модульдердің үлгілері КИП-25Н-3,5, КИП-25Н-5,0
Рұқсат етілген жүктеме, кг 90
Габариттік өлшемдері, мм 700х442х540
Салмағы, кг 16
Артикул 71000019996
Рұқсат етілген жүктеме, кг 90
Габариттік өлшемдері, мм 700х442х540
Салмағы, кг 16
Артикул 71000019996
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Ені | 442 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Салмақ | 16 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 94 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
