Орнатылатын жоғарғы модульдердің үлгілері КИП-35Н-3,5, КИП-35Н-5,0
Рұқсат етілген жүктеме, кг 130
Габариттік өлшемдері, мм 1035х442х540
Салмағы, кг 19
Рұқсат етілген жүктеме, кг 130
Габариттік өлшемдері, мм 1035х442х540
Салмағы, кг 19
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1035 мм |
| Ені | 442 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Салмақ | 19 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 104 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
