Габариттік өлшемдері, мм - 448х900х940(960)
Салмағы, кг - 52
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Плитаның қуаты, кВТ - 7
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 2
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 3,5
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Кернеу, В - 230
Орнату түрі - едендік
Серия - 900
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті;
- тот баспайтын болаттан жасалған беткі панель;
- сөресі бар тұғыр, тот баспайтын болаттан жасалған плиталардың бүйір қабырғалары;
- екі жылыту аймағы;
- қыздыру температурасын +60-тан +240 С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- әдеттегідей, екі оттық жұмыс істеп тұрғанда, әрбір оттықтың қуат тұтынуы 3,5 кВТ, пештің қуат тұтынуы 7,0 кВТ (2 x 3,5 кВТ) құрайды.;
- қалыпты режимде жұптан бір конфорка жұмыс істегенде оның тұтынатын қуаты - 3,5 кВТ;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 300 мм;
- салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді.;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель ашасы жоқ есептелген кернеуі 230 В, жерге тұйықтау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 448 мм |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 940 мм |
| Салмақ | 52 кг |
- Бағасы: 607 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
