Габариттік өлшемдері, мм - 450х900х940
Салмағы, кг - 43
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Плитаның қуаты, кВТ - 3.5
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 2
- SCHOTT AG (Германия) шыны керамикалық жұмыс беті;
- шыны керамикалық бетінің қалыңдығы - 6 мм;
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- екі жылыту аймағы;
- индукциялық модуль E.G.O.(Германия);
- қыздыру температурасын 60-тан 240 С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- күшейтілген қуат режимі - BOOST;
- әдеттегідей, екі оттық жұмыс істеп тұрғанда, әрбір оттықтың қуат тұтынуы 1,75 кВТ, пештің қуат тұтынуы 3,5 кВТ (2 x 1,75 кВТ) құрайды.;
- әдеттегідей, бір оттық жұптан жұмыс істегенде, оның тұтынылатын қуаты 2,1 кВТ, пештің тұтынылатын қуаты 2,1 кВТ құрайды;
- BOOST режимінде жұптан бір конфорка жұмыс істегенде оның тұтынылатын қуаты - 3,5 кВТ, плитаның тұтынылатын қуаты - 3,5 кВТ;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 300 мм;
- салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді.;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель ашасы бар, есептелген кернеуі 230 В, жерге тұйықтау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 450 мм |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 940 мм |
| Салмақ | 43 кг |
- Бағасы: 954 000 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
