Габариттік өлшемдері, мм - 400х750х470-490
Салмағы, кг - 37
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Кернеу, В - 230
Серия - 700
Плитаның қуаты, кВТ - 10
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 2
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 5
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Орнату түрі - едендік
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті;
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- екі жылыту аймағы;
- қыздыру температурасын +60-тан +240 °С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- қалыпты режимде бір конфорка жұмыс істегенде максималды тұтынылатын қуат - 5,0 кВТ, ;
- қалыпты режимде барлық оттықтар жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат - 2х5,0=10,0 кВТ;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 300 мм;
- екі салқындату желдеткіші плитаның ішінде +50 °С температураға жеткенде автоматты түрде қосылады және температура +35 °С дейін төмендеген кезде өшеді;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель есептелген кернеу 400 В, жерге тұйықтау істікшесі бар;
- төменгі МН-02 модуліне орнатылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Салмақ | 37 кг |
- Бағасы: 624 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
