Габариттік өлшемдері, мм - 700х750х470-490
Салмағы, кг - 58
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Плитаның қуаты, кВТ - 14
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 4
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 3,5
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Кернеу, В - 400
Орнату түрі - едендік
Серия - 700
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті;
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- жылытудың төрт аймағы;
- қыздыру температурасын +60-тан +240 °С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- қалыпты режимде бір конфорка жұмыс істегенде максималды тұтынылатын қуат - 3,5 кВТ, ;
- қалыпты режимде барлық оттықтар жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат - 4х3,5=14,0 кВТ;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 300 мм;
- төрт салқындату желдеткіші пеш ішіндегі температура 50°C-қа жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°C-қа дейін төмендегенде өшеді;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель есептелген кернеу 400 В, жерге тұйықтау істікшесі бар;
- төменгі МН-04 модуліне орнатылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Салмақ | 58 кг |
- Бағасы: 917 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
