Габариттік өлшемдері, мм - 362х702х118,5
Салмағы, кг - 15
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Кернеу, В - 230
Серия - 700
Плитаның қуаты, кВТ - 3.5
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 2
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 1,75
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Орнату түрі - үстел үсті
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті;
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- екі жылыту аймағы;
- индукциялық модуль E.G.O.(Германия);
- қыздыру температурасын 60-тан 240 °С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- күшейтілген қуат режимі - BOOST;
- әдеттегідей, екі оттық жұмыс істеп тұрғанда, әрбір оттықтың қуат тұтынуы 1,75 кВТ, пештің қуат тұтынуы 3,5 кВТ (2 x 1,75 кВТ) құрайды.;
- әдеттегідей, бір оттық жұптан жұмыс істегенде, оның тұтынылатын қуаты 2,1 кВТ, пештің тұтынылатын қуаты 2,1 кВТ құрайды;
- BOOST режимінде жұптан бір конфорка жұмыс істегенде оның тұтынылатын қуаты - 3,5 кВТ, плитаның тұтынылатын қуаты - 3,5 кВТ;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 290 мм;
- салқындату желдеткіші плита ішінде температура 50 °С жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°С дейін төмендегенде өшеді.;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель ашасы жоқ есептелген кернеуі 230 В, жерге тұйықтау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 362 мм |
| Ені | 702 мм |
| Тереңдігі | 118 мм |
| Салмақ | 15 кг |
- Бағасы: 674 000 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
