Габариттік өлшемдері, мм - 700х750х475
Салмағы, кг - 50
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Плитаның қуаты, кВТ - 7
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 4
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 1,75
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Кернеу, В - 400
Орнату түрі - едендік
Серия - 700
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті;
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- жылытудың төрт аймағы;
- екі индукциялық модуль E.G.O.(Германия);
- қыздыру температурасын 60-тан 240 °С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін);
- күшейтілген қуат режимі - BOOST;
- қалыпты режимде барлық төрт оттықтың жұмысы кезінде әрбір оттықтың тұтынылатын қуаты 1,75 кВТ, пештің тұтынылатын қуаты 7 кВТ (4 х 1,75 кВТ) құрайды.;
- әдеттегідей, бір оттық өз жұбынан жұмыс істегенде, оның қуат тұтынуы 2,1 кВТ, пештің қуат тұтынуы 4,2 кВТ (2 х 2,1 кВТ) құрайды.;
- BOOST режимінде өз жұбының бір конфоркасы жұмыс істегенде оның тұтынатын қуаты - 3,5 кВТ, плитаның тұтынатын қуаты - 7 кВТ (2 х 3,5 кВТ).;
- ыдыстың ең аз диаметрі - 115 мм;
- ыдыстың максималды диаметрі - 300 мм;
- екі салқындату желдеткіші пеш ішіндегі температура 50°C-қа жеткенде автоматты түрде қосылады және температура 35°C-қа дейін төмендегенде өшеді;
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі;
- кернеудің жоғарылауынан қорғау;
- жиынтықта желілік кабель есептелген кернеу 400 В, жерге тұйықтау істікшесі бар;
- төменгі МН-04 модуліне орнатылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 700 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Салмақ | 50 кг |
- Бағасы: 1 304 000 ₸




Жіберу 23 маусым 2026
