Габариттік өлшемдері, мм - 700х500х470(490)
Салмағы, кг - 39
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Кернеу, В - 230
Серия - 500
Плитаның қуаты, кВТ - 7
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 2
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 3,5
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Орнату түрі - едендік
- қалыңдығы 6 мм шыны керамикалық жұмыс беті
- толығымен тот баспайтын болаттан жасалған
- тәуелсіз индукторлар
- екі жылыту аймағы
- қыздыру температурасын +60-тан +240 °С-қа дейін бірқалыпты реттеу (қыздыру қуатының мәндері "1"-ден "9"-ға дейін)
- қалыпты режимде бір қыздыру аймағының жұмысы кезінде максималды тұтынылатын қуат - 3,5 кВТ
- қалыпты режимде барлық оттықтар жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат - 2х3,5=7,0 кВТ
- ыдыстың ең аз диаметрі - 120 мм
- ыдыстың максималды диаметрі - 270 мм
- салқындату желдеткіштері плитаның ішінде +40 °С температураға жеткенде автоматты түрде қосылады және температура +35 °С дейін төмендегенде өшеді
- ыдыс-аяқ болмаған кезде индукторларды автоматты түрде өшіру
- жуылатын жеңіл алынатын май ұстағыш сүзгі
- кернеудің жоғарылауынан қорғау
- жиынтықта желілік кабель есептелген кернеуі 230 В, жерге тұйықтау түйіспесі бар
- төменгі МН-25 модуліне орнатылуы мүмкін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ені | 50 мм |
| Тереңдігі | 47 мм |
| Салмақ | 39 кг |
- Бағасы: 567 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
