Габариттік өлшемдері, мм - 400х570х193(208) мм
Салмағы, кг - 15
Номиналды кернеу, В - 230
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Корпус материалы - тот баспайтын болат
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 1
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 3,5
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Орнату түрі - үстел үсті
- шыны керамикадан жасалған жұмыс беті бар тот баспайтын болаттан жасалған корпус
- индуктор қыздыру қуатының 9 деңгейін қамтамасыз етеді
- қыздыру аймағында ыдыс-аяқ болмаған жағдайда индуктор автоматты түрде өшеді
- жабдық таймермен жабдықталған
- температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру және қызып кетуден қорғау функциясы бар
- артқы панельде екі салқындату желдеткіші орнатылған
- артқы қабырғасы тот баспайтын болаттан жасалған
- аяқтары биіктігі бойынша реттеледі
- плита тот баспайтын болаттан жасалған, тез босатылатын, жууға болатын май ұстағыш сүзгімен және жерге тұйықтау контактісі бар желілік кабельмен жабдықталған
- ВОК оттықтарының саны (қыздыру аймақтары), дана. -1
- индукциялық модульдердің (индукторлардың) саны, дана. -1
- ВОК конфоркасы жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат, кВТ - 3,5
- ВОК конфоркасының шыны керамикалық бетінің диаметрі, мм - 270
- бір ВОК конфоркасына (қыздыру аймағына) максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 570 мм |
| Тереңдігі | 193 мм |
| Салмақ | 15 кг |
- Бағасы: 547 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
