Габариттік өлшемдері, мм - 400х520х130(145) мм
Салмағы, кг - 13,5
Номиналды кернеу, В - 230
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Корпус материалы - тот баспайтын болат
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 1
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 5,0
Шыны-керамикалық бетінің қалыңдығы, мм - 6
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
Орнату түрі - үстел үсті
- шыны керамикадан жасалған жұмыс беті бар тот баспайтын болаттан жасалған корпус
- индуктор қыздыру қуатының 9 деңгейін қамтамасыз етеді
- қыздыру аймағында ыдыс-аяқ болмаған жағдайда индуктор автоматты түрде өшеді
- жабдық таймермен жабдықталған
- температураны + 60-тан +240 °C-қа дейін ұстап тұру және қызып кетуден қорғау функциясы бар
- артқы панельде үш салқындату желдеткіші орнатылған
- артқы қабырғасы тот баспайтын болаттан жасалған
- аяқтары биіктігі бойынша реттеледі
- плита тот баспайтын болаттан жасалған жылдам босатылатын жууға болатын май сүзгісімен және желілік кабельмен жабдықталған
- оттықтар саны (қыздыру аймақтары), дана. -1
- индукциялық модульдердің (индукторлардың) саны, дана. -1
- конфорка жұмысы кезінде максималды тұтынылатын қуат, кВТ - 5,0
- жылыту аймағының өлшемі, мм - 300х300
- бір конфоркаға (қыздыру аймағына) максималды рұқсат етілген жүктеме, кг -25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 520 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Салмақ | 13 кг |
- Бағасы: 297 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
