Габариттік өлшемдері, мм - 450х750х470(490)
Салмағы, кг - 34
Жабдық түрі - Индукциялық плита
Кернеу, В - 230
Орнату түрі - үстел үсті
Қыздыру аймақтарының саны (индукциялық қыздыру элементтері), дана - 1
Әрбір индукциялық қыздыру элементінің қуаты, кВТ, барлық оттықтар бір уақытта жұмыс істегенде - 5.0
Жылыту аймағына максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
- қалыңдығы 4 мм шыны керамикадан жасалған жұмыс беті
- индуктор қыздыру қуатының 9 деңгейін қамтамасыз етеді
- қыздыру аймағында ыдыс-аяқ болмаған жағдайда индуктор автоматты түрде өшеді
- жабдық таймермен жабдықталған
- температураны +60-тан +240 °С-қа дейін ұстап тұру, қызып кетуден қорғау функциясы бар
- артқы панельде екі салқындату желдеткіші орнатылған
- үстел үсті, бет панелі, бүйірлік панельдер, ауа өткізгіш тот баспайтын болаттан жасалған
- аяқтары биіктігі бойынша реттеледі
- плита тот баспайтын болаттан жасалған жылдам босатылатын жууға болатын май ұстағыш сүзгісімен және жерге тұйықтау контактісі бар 230 В кернеуге есептелген желілік кабельмен жабдықталған
- ВОК оттықтарының саны (қыздыру аймақтары), дана. -1
- индукциялық модульдердің (индукторлардың) саны, дана. -1
- ВОК конфоркасы жұмыс істеген кезде максималды тұтынылатын қуат, кВТ - 5,0
- бір ВОК конфоркасына (қыздыру аймағына) максималды рұқсат етілген жүктеме, кг - 25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 450 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Салмақ | 34 кг |
- Бағасы: 711 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
