- вакуумдық сорғы жиынтықта
- электрондық панель;
- авариялық тоқтату түймесі бар;
- кернеуі - 400В;
- алмалы-салмалы герметикалық барабан;
- барабанның айналу жиілігі - минутына 12,5 айналым;
- шикізатты тиеу - 40 кг;
- шикізатты тиеу және түсіру процесі қолмен жүзеге асырылады;
- жұмыс температурасы +10...+45 Бірге;
- корпустың қаңқасы мен қаптамасы, сондай-ақ массажердің металл бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған;
- доңғалақ тіректері бұйымды өзіңізге ыңғайлы орынға жылжытуға мүмкіндік береді;
- қорғаныш жапқышы ашылған кезде массажердің жұмысы тоқтатылады, бұл персоналдың қауіпсіздігі үшін жасалады;
- габариттік өлшемдері (ГшШхВ) - 917х788х1131 мм;
- бұйымның салмағы - 125 кг;
- қызмет ету мерзімі - 10 жыл.
- электрондық панель;
- авариялық тоқтату түймесі бар;
- кернеуі - 400В;
- алмалы-салмалы герметикалық барабан;
- барабанның айналу жиілігі - минутына 12,5 айналым;
- шикізатты тиеу - 40 кг;
- шикізатты тиеу және түсіру процесі қолмен жүзеге асырылады;
- жұмыс температурасы +10...+45 Бірге;
- корпустың қаңқасы мен қаптамасы, сондай-ақ массажердің металл бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған;
- доңғалақ тіректері бұйымды өзіңізге ыңғайлы орынға жылжытуға мүмкіндік береді;
- қорғаныш жапқышы ашылған кезде массажердің жұмысы тоқтатылады, бұл персоналдың қауіпсіздігі үшін жасалады;
- габариттік өлшемдері (ГшШхВ) - 917х788х1131 мм;
- бұйымның салмағы - 125 кг;
- қызмет ету мерзімі - 10 жыл.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.12 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 917 мм |
| Ені | 788 мм |
| Биіктігі | 1131 мм |
| Салмақ | 125 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 915 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
