Габариттік өлшемдері, мм - 680х993х1305
Салмағы, кг - 190
Кернеу, В - 230
Қуаты, кВТ - 1.5
Басқару панелі - электронды
Тостағанның көлемі, л - 40
Жылдамдықтар саны - 10
Тостағанның биіктігі, мм - 415
Тостағанның диаметрі, мм - 400
Ылғалдылығы 40% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 4,5 / 18,5
Ылғалдылығы 50% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 6,5 / 26,5
Ылғалдылығы 60% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 11/44
Кілегейлі сары майға арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 19 / 59
Сүзбе тартылған етке арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 19 / 79
Картоп езбесіне арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 23 / 95
Саптаманың тостағанның айналасындағы айналу жиілігі, айн/мин - 25...128
Таймер +
Тостағанның түрі - алмалы-салмалы
Тостағанды көтеру/түсіру тетігі +
Траверса - бекітілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 993 мм |
| Биіктігі | 1305 мм |
| Салмақ | 190 кг |
- Бағасы: 2 780 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
