Габариттік өлшемдері, мм - 750х995х1470
Салмағы, кг - 220
Кернеу, В - 230
Қуаты, кВТ - 2.2
Басқару панелі - электронды
Тостағанның көлемі, л - 60
Жылдамдықтар саны - 10
Тостағанның биіктігі, мм - 470
Тостағанның диаметрі, мм - 430
Ылғалдылығы 40% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 7 / 28
Ылғалдылығы 50% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 10 / 40
Ылғалдылығы 60% ашытқы қамырына арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 17 / 68
Кілегейлі сары майға арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 30 / 90
Сүзбе тартылған етке арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 30 / 120
Картоп езбесіне арналған ингредиенттерді тиеу нормасы, кг, артық емес / Шартты өнімділік, кг/сағ - 36 / 144
Саптаманың тостағанның айналасындағы айналу жиілігі, айн/мин - 40...195
Таймер +
Тостағанның түрі - алмалы-салмалы
Тостағанды көтеру/түсіру тетігі +
Траверса - бекітілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.2 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 995 мм |
| Биіктігі | 1470 мм |
| Салмақ | 220 кг |
- Бағасы: 3 177 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
