Габариттік өлшемдері, мм - 930х1765х1050(1130)
Салмағы, кг - 425
Қуаты, кВТ - 3,2 (5,4)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электронды, бағдарламаланатын
Тостағанның түрі - Алмалы-салмалы
Траверс - Көтергіш
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Жоқ
Тостағанның көлемі, л - 120
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 80
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 10-15
Өнімділік, кг/сағ - 400
Жетек түрі - белдік
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 125 (250)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 17
- тостағанның көлемі - 120 л;
- жылжымалы дежа;
- көтергіш траверса;
- ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттердің максималды жүктемесі - 80 кг;
- min ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 12 кг;
- тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді максималды тиеу - 25 кг;
- min тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 4 кг;
- белдік жетегі;
- электрондық бағдарламаланатын басқару панелі;
- екі жылдамдықты таймер.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 930 мм |
| Ені | 1765 мм |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Салмақ | 425 кг |
- Бағасы: 5 934 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
