Габариттік өлшемдері, мм - 450х735х630
Салмағы, кг - 93
Қуаты, кВТ - 0,85 (1,2)
Кернеу, В - 400
Басқару панелі - электромеханикалық
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - 2
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 20
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, артық емес - 12
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 8-12
Өнімділік, кг/сағ - 72
Жетек түрі - белдік-тізбекті
Спираль айналымдарының саны, айн/ мин - 90 (180)
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 7,5 (15)
- тостағанның көлемі - 20 л;
- алынбайтын дежа;
- траверсті көтеру мүмкін емес;
- ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттердің максималды жүктемесі - 12 кг;
- min ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 1,5 кг;
- тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді максималды тиеу - 4 кг;
- min тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 2 кг;
- белдік-тізбекті жетек;
- электромеханикалық басқару панелі;
- биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.85 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 735 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Салмақ | 93 кг |
- Бағасы: 1 164 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
