Габариттік өлшемдері, мм - 490х820х660
Салмағы, кг - 100
Қуаты, кВТ - 1.6
Кернеу, В - 230
Басқару панелі - электромеханикалық
Тостағанның түрі - Алынбайтын
Траверс - Көтере алмайтындай
Жылдамдықтар саны - диапазон
Қатты қамыр - Иә
Тостағанның көлемі, л - 30
Ашытқы қамырына арналған тиеу нормасы, кг, 18-ден артық емес
Қамырдың бір порциясын илеу, мин - 8-12
Өнімділік, кг/сағ - 110
Жетек түрі - белдік-тізбекті
Спираль айналымдарының саны, айн/мин - 90...180
Тостағанның айналым саны, айн/мин - 7,5...15
- тостағанның көлемі - 30 л;
- алынбайтын дежа;
- траверсті көтеру мүмкін емес;
- ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттердің максималды жүктемесі - 18 кг;
- min ашытқы қамырын илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 2,5 кг;
- тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді максималды тиеу - 6 кг;
- min тік қамырды илеу кезінде ингредиенттерді тиеу - 2 кг;
- белдік-тізбекті жетек;
- электромеханикалық басқару панелі;
- тостаған мен спиральдың жылдамдығын бірқалыпты реттеу (жиілік түрлендіргіші);
- биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.6 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 660 мм |
| Салмақ | 100 кг |
- Бағасы: 1 287 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
